Satış Sonrası

Biz Varnet olarak, sadece ilk başlangıç adımımızın değil, tamamıyla bütün sürecin doğru işlemesi için çaba sarf ediyoruz. Böylelikle, yatırımcılarımız Varnet'in iş akışındaki doğru programlama ve düzgün ilerleyişindeki hevesi görerek, işin en başındaki şevkinin hiçbir zaman azalmadığını ama artarak devam ettiğini görmektedirler. Bilindiği üzere, bir şirket için önemli göstergeler referansların pazara pozitif yansımalarıdır.
Bizler kollektif bir fayda sağlayarak sürdürülebilir bir yaklaşıma sahip yeni bir sektör standardı olabilecek bir yöntem içerisinde kısa vadedeki faydaların önüne geçen bir ortaklık geliştirmeyi hedefliyoruz.
Bizler, altına imzamızı attığımız projeleri, tıpkı bir üreticinin bitkilerine gösterdiği itina gibi ele alarak, özenerek dikkat içerisinde gerçekleştiriyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki, kurulum tamamlanması ve seranın test edilmesi, iş ortaklarımız için uzun bir yolda atılacak ilk adımlar anlamına geliyor.
Projelerimizin kalite, işçilik açısından garantili olduğunu ve her türlü üretim hatasından ari olduğunu söylemeye gerek bile yok. Yapı bileşenlerini kendimiz imal ettiğimiz için tam olarak nasıl bir hammaddenin kullanıldığını çok iyi biliyoruz. Yapılarımız, nesiller boyu ayakta kalacak olsa da, garantilerin her zaman bir süresi vardır ve bizler müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmelerini istiyoruz. İşte bu anlayışla Satış Sonrası Destek sistemimizi oluşturduk. Her yeni projenin kendine has eşsiz özellikleri ve ihtiyaçları olduğundan dolayı, yerel koşullara ve ürün tipine istinaden, otomasyon sistemlerinin, ideal yetiştirme şartlarına göre ince ayardan geçmesi gibi bir ihtiyaç doğabilmektedir.
Teknoloji ve bitki yetiştirme uzmanlığı berbaer ilerleyen bir süreçtir. Eğer yetiştirme konusuyla alakalı bir sorunuz olursa, çok geniş ve güvenilir bir sektör uzmanları ağına sahibiz. Bu sayede bizim uzmanlık alanımızın dışında kalsa bile, sorununuzla ilgili en doğru kişiyi ve cevabı bulabileceğimizden emin olabilirsiniz.
Misyon beyanımızla paralel olarak Satış Sonrası desteğimiz sizlere ne zaman olursa olsun ihtiyacınız olan yardımı sunmak için çok önemli bir araçtır.