Ortaklık Geliştirme

20. Yüzyılın sonlarına doğru, iş yapma olasılıklarında bir paradigma kayması yaşandı. İletişimdeki gelişmelerle birlikte internetin ortaya çıkması ve “Doğu Bloğu” olarak bilinen sistemdeki büyük siyasi değişiklikler yeni pazarların ve gelişmekte olan ülkelerin ortaya çıkmasına yol açtı. Hangi büyüklükte olursa olsun şirketler boşlukları doldurmak ve rekabette üstünlük kazanmak için yöntemler aramaya başladı. Pazarları domine edebilmek için şirket evlilikleri ve edinimleri yapılırken siyasi birleşmeler bölgesel ekonomileri daha da güçlü hale getirdi. Yeni yüzyılın başlangıcında dünya ekonomisi tamamen yeni ve birbiriyle bağlı küresel bir pazar haline geldi.   Müşteri ilişkilerini etkileyen geleneksel iş yöntemleri bu yeni düzene ayak uyduramadı ve yeni koşullara adapte edilmek zorunda kaldı.
Bizler yaptığımız işte başarılı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bu nedenle de Varnet için strateji ve ortak değerin de ötesine giden iş ilişkileri geliştirmek kendi işimizi doğru yapmak kadar önemli.
Bizler ürünlerimizi ticari bir yetiştirici gözüyle ve küresel açıdan bakıldığında da sosyal ve çevresel olarak mükemmel hale getirmek için ortaklıklar geliştirmeye çok büyük önem veriyoruz.

Sizin de bildiğiniz üzere, modern seralar birçok sistem ve ürün bileşenlerinden oluşmaktadır. Bizler sürdürebilir marka ve yüksek kalite hedeflerimiz, bizleri ancak sektörün lider konumundaki firmalarla işbirliği yapmaya sevk etmektedir. Varnet olarak işbirliği yaptığımız ve ilişkilerimizi geliştirdiğimiz sektörümüzün lider firmalarından bazılarının isimlerini aşağıda görebilirsiniz... 
Ortaklarımızın kendi iş hedeflerini başarabilmelerine yardımcı olmak için destek ve teknolojik uzmanlığımızı sunabilmek üzere Satış Sonrası program geliştirilmiştir.