Anahtar Teslim Projeler

Varnet ile Anahtar Teslim Sera projesinin gerçekleştirilmesi, öncelikle danışmanlık süreciyle başlamaktadır. Bu oldukça önemli olan, proje öncesi danışmanlık süreci, tasarımı etkileyebilecek bütün bilgilerin toplanması ve tartışılması ve bunun yanı sıra müşteriye kavramsal maliyet tahmini ile birlikte çeşitli opsiyonlar sunabilmektir. Bu adımda, ilgili lokasyon hakkındaki parametreler ışığında çevre / sürdürülebilirlik değerlendirmesi yapılır. Geçmişe ait hava koşulları bilgileri, coğrafi veriler, yenilenebilir kaynakların olup olmadığı, yerel kurallar ve düzenlemeler, ürün tipi ve yetiştirme yöntemleri, bu adımda dikkate alınan faktörlerden sadece birkaçıdır. 

 

Varnet olarak, buradaki uzmanlığımızı ortaya koyarak başarılı bir projenin ve mükemmel bir ortaklığın temellerini halihazırda atmış bulunuyoruz. Mühendislerimiz, dengesiz hava koşullarına ve depremlere dayanıklı bir yapı inşa edebilmek için sağlamlığı kontrol etmek amacıyla, tasarım sürecinde en gelişmiş analitik araç olan SAP 2000 programını kullanmaktadır. Bizler, bütün yapısal parçaları ve diğer unsurları fabrikamızda uluslararası standartların da üzerine çıkacak şekilde üretmekteyiz. Şimdi geleceğe doğru bir adım daha atarak, bütün Varnet seralarını sadece fabrikamızda üretilmekte olan patentli profillere sahip ekstra güçlü alüminyum ile üreterek yapının neredeyse bütün ömrü boyunca bakıma gerek duymadan ayakta durarak, genel yaşam döngüsü masraflarını azaltıyoruz. Varnet, müşterilerimizin otomatik sistemlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet edeceğinden emin olabilmeleri için, sektörün en iyi uzmanları ile yakın temas halindedir. Sonuç, en yüksek verim, ürün kalitesi ve karlılık için en avantajlı yetiştirme şartlarını sağlayan Cam Sera'dır.

 

Sözleşme imzalandıktan hemen sonra Varnet, bünyesinde istihdam ettiği inşaat, elektrik - elektronik, makine ve ziraat - tarımsal yapılar ve sulama mühendislerinden oluşan uzman ve deneyimli kadrosu ile beraber, hemen, size özel, projeye başlayabilmektedir.

 

Anahtar teslim projenin tamamlanması, satış sonrası desteğimizin başladığı anlamına da gelir. Satış sonrası destek, her türlü garanti ve taahhüdün de ötesinde, yatırımcımıza bir destek anlamına gelir. Bizler, müşterilerimizin daimi olarak Varnet’i çözüm ortağı ve ana iletişim noktası olarak görmelerini arzulamaktayız.

Anahtar Teslim Projeler