Varnet Değerleri

Vizyonumuz

Artan dünya nüfusununun en büyük gereksinimi olan başlıca gıda kaynaklarımız, sebze ve meyvelerin üretimini en sağlıklı koşullarda en kaliteli ve maksimum miktarlarda yetişmesini sağlamak ve bunu sağlarken kısıtlı doğal kaynaklarımızı asgari miktarda kullanacak teknoloji yardımıyla, her geçen yıl dengesizleşen iklim koşullarına, her koşulda en iyi uyumu sağlayan cam sera teknolojisini coğrafyamızdaki tüm ülkelerde çoğaltmak ve yenilenebilir enerji kaynakları kullanımını olabildiğince yapılarımıza entegre ederek, seracılık sektörüne katma değer sunmak önceliğimizdir.   

Misyonumuz

Bizler, kökleri kollektif fayda sağlamaya dayanan genç bir şirketiz. Bu da paydaşlarımıza, topluma ve çevreye karşı kurumsal sorumluluğumuzu yerine getirme imkanı vermektedir.

Temel değerlerimiz,

Etik Değerler – Her zaman profesyonel bir çözüm ortağınız olarak kalacağız.
Öğrenme ve İnovasyon – İlerleme, teknolojideki gelişmelerle değil bu gelişmelerin hayata geçirilmesiyle elde edilir. Varnet çalışanları, her zaman bilgilerini daha da arttırmanın yollarını aramaktadırlar.
Kalite – Kalite karakterimiz inşa ettiğimiz her şeyde kendini gösterir.
İletişim - İletişim kanallarımızı her zaman açık bulabilirsiniz, bilgi alışverişi ve paylaşımına her daim hazırız.
 
Kurumsal sosyal sorumluluk hissimizin daha da olgunlaşmasını ve daha kapsayıcı ve daha sürdürülebilir olmasını istiyoruz. Bunun bizim için anlamı, toplumsal zorluklarla ve iklim değişikliyle mücadelede ortaya çıkan yeni küresel yönergelere adapte edilmiş iş uygulamaları geliştirmektir.
Daha fazla miktarda ve daha sağlıklı meyvelerin ve sebzelerin üretimi için çevresel etkinin minimuma indirildiği en son teknoloji seraları inşa edebilmek şirketimizin en üst düzeyde değer yaratmasını ve kolektif fayda sağlamasını mümkün kılmıştır.

Varnet Değerleri